سامانه هاي سازماني 
 سامانه هاي تجاري 
 آموزشي ، اطلاع رساني 
 چند رسانه اي 
نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک
نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک

نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک
نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک

نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک ، با هدف آموزش الکترونيکي فيزيک دوره دبيرستان ، توسط متخصصين نرم افزار شرکت فرا ارتباط به پويان و زير نظر گروهي از اساتيد فيزيک ، طراحي شده است .

هر کدام از شش مجموعه نر افزارهاي آزمايشگاه بصري فيزيک ، به مبحثي از فيزيک اختصاص يافته و  ابزارآزمايشگاهي متناسب با آن مبحث طراحي شده است تا دانشجو با تمرکز در آزمايشگاه يک مبحث به درک فرمول ها و مباحث فيزيک بصورت بصري بپردازد.

آزمايشگاه بصري فيزيک محيطي پويا و اينتراکتيو است و دانش اموز در اين آزمايشگاه با استفاده از ابزارهاي مختلف فيزيکي قادر خواهد بود ، تمامي مسائل و آزمايش هاي فيزيک را شبيه سازي نمايد.

 

 

دليل استفاده از آزمايشگاه بصري ، به عنوان محيطي براي آموزش ، آن است که دانش آموز توانائي بصري مناسبي براي درک مباحث فيزيک به دست آورده و خود به عينه عمل جهان فيزيکي را در يک آزمايشگاه مجازي در کامپيوتر شخصي خود مشاهده نمايد.

دانش آموز مي تواند با مشاهده بصري فرمول ها مفهوم آنها را آموخته که باعث فرا گيري اصولي و طولاني مدت مي شود.

نرم افزار آزمايشگاه بصري فيزيک ، با ارائه سولات چند گزينه اي و حل انها در محيط آزمايشگاه ، ابزار آموزشي مناسبي براي داوطلبان کنکور هم مي باشد.داوطلبين کنکور مي توانند با استفاده از اين مجموعه نرم افزار ها توانائي خود در درک مسائل فيزيک را بسنجند.

کاربران براي يادگيري کار با اين آزمايشگاه ، زمان چنداني صرف نخواهند کرد . چرا که راهنماي انيماتور براحتي ، در عرض چند دقيقه ضمن آموزش فيزيک ، نحوه کار با امکانات محيط آزمايشگاه را نيز ياد خواهد داد.راهنماي انيماتور مانند يک کاربر ، شخصا با ابزارهاي آزمايشگاه کار خواهد کرد و دانش اموز براي يادگيري کافي است نحوه کار را مشاهده نمايد.

يک کتاب کمک آموزشي بصورت الکترونيکي نيز در هر فصل قرار داده شده تا دانش اموز مرجعي مناسبي را هم براي يادگيري داشته باشد.

کاربران نرم افزار ، آزمايشگاه بصري تنها دانش آموزان نخواهند بود بلکه اساتيد نيز مي توانند با استفاده از اين محيط و نمايش آن در کلاس درس کيفيت آموزشي خود در کلاس درس را افزايش دهند.

 

 
 
مشخصات محصول
Get Adobe Flash player Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
درباره ما
تاریخچه
آشنائی با پرسنل
تماس با ما
ارسال پیغام